Maszt fasadowy

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wysokojakościowe maszty fasadowe przeznaczone do montażu na ścianach budynków. Dostępne w asortymencie konstrukcje instaluje się przede wszystkim nad wejściami do placówek dyplomatycznych, urzędów, jednostek wojskowych, kościołów, sądów czy na elewacjach budynków firmowych. Jesteśmy specjalistami w instalacjach masztów flagowych na dachach budynków wraz z unikalnymi rozwiązaniami mocowań do konstrukcji dachu, elewacji.

Wytrzymałe i atrakcyjne cenowo maszty fasadowe

Naszym celem jest oferowanie produktów wyjątkowo funkcjonalnych, trwałych i wpisujących się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyprodukowany maszt fasadowy był odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i korozję, a także wykazywał wysoką wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki profesjonalnemu podejściu udaje się nam realizować zlecenia dla rozmaitych podmiotów, które mają bardzo różnorodne potrzeby. Kilkanaście lat doświadczenia, indywidualne podejście i otwartość na oryginalne projekty sprawiają, że potrafimy zaspokajać je wszystkie.

Maszt fasadowy – profesjonalna produkcja i montaż

Specjalizujemy się w jakościowej produkcji masztów fasadowych, jednak to nie wszystko, co oferujemy naszym klientom. Jako polski producent zajmujemy się również profesjonalnym transportem i montażem wyposażenia w zgodzie z obowiązującymi wymogami. Oprócz tego mogą liczyć Państwo na gwarancję i realizowane w jej ramach działania konserwacyjne oraz serwisowe. Zachęcamy do współpracy każdego, kogo interesuje szybka realizacja zlecenie i atrakcyjna cena.