Maszt fasadowy

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wysokojakościowe maszty fasadowe przeznaczone do montażu na ścianach budynków. Dostępne w asortymencie konstrukcje instaluje się przede wszystkim nad wejściami do placówek dyplomatycznych, urzędów, jednostek wojskowych, kościołów, sądów czy na elewacjach budynków firmowych. Jesteśmy specjalistami w instalacjach fasadowych masztów flagowych na dachach budynków wraz z unikalnymi rozwiązaniami mocowań do konstrukcji dachu, elewacji. Projektując i montując maszt fasadowy, znajdziemy optymalne rozwiązanie dla każdego budynku.

Maszt fasadowy - wytrzymały i atrakcyjny cenowo

Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie produktów wyjątkowo funkcjonalnych, trwałych i wpisujących się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyprodukowany maszt fasadowy był odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i korozję, a także wykazywał wysoką wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. 

Dzięki profesjonalnemu podejściu udaje się nam realizować zlecenia dla rozmaitych podmiotów, które mają bardzo różnorodne potrzeby. Kilkanaście lat doświadczenia, szeroka wiedza, indywidualne podejście i otwartość na oryginalne projekty sprawiają, że potrafimy zaspokajać je wszystkie. Nie ma wyzwania, którego się nie podejmiemy.

maszt fasadowy

Maszt fasadowy – profesjonalna produkcja i montaż

Specjalizujemy się w jakościowej produkcji masztów fasadowych, jednak to nie wszystko, co oferujemy naszym klientom. Zapewniamy również fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie zamówienia, dbając o to, by jego realizacja była kompleksowa i dopasowana do potrzeb konkretnego projektu. Jako polski producent zajmujemy się również profesjonalnym transportem i montażem wyposażenia w zgodzie z obowiązującymi wymogami. Oprócz tego mogą liczyć Państwo na gwarancję i realizowane w jej ramach działania konserwacyjne oraz serwisowe. Zachęcamy do współpracy każdego, kogo interesuje szybka realizacja zlecenia na maszt fasadowy i atrakcyjna cena.

Inne rodzaje masztów: